شرکت نیروماشین

 

شرکت نیروماشین از سال ۱۳۷۰ با زمینه فعالیت واردات ماشین های ابزار تاسیس و شروع به کار نمده است. این فعالیت مرهون ۴۲ سال تجربه مدیریت شرکت نیروماشین  از سال ۵۸ تا به امروز است.  این تجربیات از طراحی و ساخت ماشین آلات صنعتی و قالب سازی در سال ۱۳۵۸ شروع و سپس در زمینه های تعمیرات و نصب و راه اندازی ماشین های ابزار و سپس طراحی و ساخت ابزار خانکش و نهایتا با واردات ماشین آلات و خدمات پس از فروش و اینترنت اشیا ادامه یافته است. 

شرکت نیروماشین
شرکت نیروماشین

 

 

تاسیس شرکت

 
 

شرکت نیروماشین (سهامی خاص)  به شماره ثبتی ۸۶۶۷۷ در سال ۱۳۷۰ در تهران به ثبت رسیده است. اهداف اولیه شرکت نیروماشین، واردات ، خدمات پس از فروش و ارائه خدمات مشاوره در تولید قطعات صنعتی بوده است.

مدیریت شرکت نیروماشین قبل از تاسیس شرکت، بیشتر از ده سال تجربه در خدمات فنی ماشین ابزار داشته است. بنابرین می توان مدعی شد که مدیر عامل شرکت دارای ۴۲ سال تجربه ذر زمینه ماشین آلات صنعتی و ۳۰ سال تجربه در واردات ماشین آلات صنعتی می باشد. این تجربیات شامل ماشین های ابزار نو و دست دوم ، ماشین آلات سازه فلزسازی ، خدمات پس از فروش و خدمات مشاوره فنی بوده اند.

 

ماشین های لیزری

 
 
مدیریت شرکت نیروماشین، قبلا با سمت رئیس هیدت مدیره شرکت پولادچنگ، اولین پیشرو آزاد سازی واردات ماشین آلات دست دوم در سال ۱۳۶۸ بود.

در ادامه فعالیت های رفع موانع قانونی، ماشین های ابزار متعددی از کشور های آلمان ، بلغارستان و ارمنستان توسط شرکت نیروماشین وارد و به جامعه صنعتی ایران عرضه گردید.

در سال ۱۳۸۲ ، شرکت نیروماشین با سمتگیری به سوی ماشین آلات و خطوط تولیدی سازه های فلزی و اخذ نمایندگی از شرکت های ژاپنی دایتو ، هاتالی و تاکدا، پیشرو ارائه همین ماشین در ایران بوده است.

 واقعیت این است که دستگاه های لیزری برش و جوش می رود که صنعت فلزکاری را متحول کند و به همین لحاظ ما وارد این عرصه شدیم که همگام با تکنولوژی در خدمت جامعه صنعتی ایران باشیم.

مجموعه تجربیات

 

۴۲ سال تجربه در زمینه خدمات فنی ماشین آلات صنعتی

۳۰ سال تجربه در واردات و خدمات پس از فروش ماشین های ابزار

۱۸ سال تجربه در طراحی خطوط تولید، واردات و خدمات پس از فروش ماشین آلات و خطوط تولید سازه های فلزی

سوابق نمایندگی

 

با سابقه نمایندگی فروش از شرکت های:

دایتو از ژاپن
هاتالی از ژاپن
تاکدا از ژاپن
کوم کوانگ از کره
ورنت – بهرینگر از فرانسه و آلمان
مورگسی از ایتالیا
فین سی ام از چین
ووشی هوالیان از چین
اچ جی تک از چین

زمینه های فعالیت ما
 

 واردات ماشین آلات و خطوط تولیدی نو و دست دوم شامل:

لیزر برش ورق، لوله، جوش لیزری،  تمیزکننده لیزی، مارک زنی لیزری
ماشین های ابزار نو و دست دوم معمولی و سی ان سی
ماشین الات و خطوط تولید سازه های فلزی

خدمات فنی و تجاری

 

مشاوره برای انتخاب بهینه ماشین آلات
ارائه پروفرم
واردات
طراحی چیدمان ماشین آلات
طراحی مفهومی فرایند تولید
همکاری در جذب نیروی انسانی واجد شرایط
نصب و راه اندازی  و گارانتی و تامین قطعات یدکی
 آموزش اپراتوری
تشکیل و آموزش تیم تعمیرات و نگهداری  

اینترنت اشیاء 
 

اینترنت اشیاء دنیائی برای هوشمندسازی خطوط تولید و کارخانجات فراهم نموده است.
امید اینکه سیستم اینترنت اشیاء  جای خود را در تولید هوشمند صنعتی و کشاورزی در کشور ما باز کند.

هدف از پیاده سازی اینترنت اشیاء که در صنعت به اینترنت اشیاء صنعتی تبدیل گردیده ، هوشمندسازی یکپارچه خط تولید صنعتی و کشاورزی است. به نحوی که تمام اجزای تولید یک مجموعه از تهیه مواد اولیه، انبار مواد اولیه ، هماهنگی ماشین آلات و خطوط تولید، انبار محصول، فروش و عملیات حسابداری تحت مدیریت هوشمند قرار گیرند.

کلیه فعالیت های اینترنت اشیاء صنعتی، مرهون همکاری با شرکت اینترنت اشیاء خاورمیانه  است که به منظور بسط و توسعه شبکه های هوشمند اینترنت اشیاء تاسیس شده است.

برای بازدید از صفحه سئوالات فنی، به اینجا کلیک کنید