مدیریت شرکت نیروماشین، تجربه کاری خود را از ساخت ماشین آلات صنعتی و قالبسازی در 40 سال پیش شروع و سپس با تعمیرات و نصب و راه اندازی ماشین های ابزار ادامه داده است.
در سال 1370، با تاسیس شرکت نیروماشین توسط مدیریت فعلی، واردات ماشین های ابزار نو و دست دوم از کشورهای بلغارستان، آلمان، روسیه ، اکراین و ارمنستان به مدت 8 سال، زمینه فعالیت شرکت بوده است.
ساخت و تولید قطعات صنعتی با تمرکز روی طراحی و ساخت ابزار خانکش، زمینه دیگر فعالیت شرکت نیروماشین بین سال های 76 تا آخر سال 1380 بوده است و بنا به تائیدیه وزارت صنایع، شرکت نیروماشین اولین و تنها سازنده ابراز بروچ طی سال های مذکور بود.
از سال 1383 با اخذ نمایندگی از شرکت های دایتو، هاتالی و تاکدا از ژاپن و شرکت در چهارمین نمایشگاه صنعت تهران، واردات ماشین آلات ساخت و تولید سازه های فلزی، به عنوان زمینه فعالیت شرکت برگزیده شد که تا به امروز ادامه داشته است
به موازات پیشرفت علم و تکنولوژی و همزمان با انقلاب صنعتی چهارم، شرکت نیروماشین با همکاری “شرکت اینترنت اشیا خاورمیانه”، شروع به فعالیت در زمینه اینترنت اشیا صنعتی نیز نموده که امیدوار است در آینده ای نزدیک، محصولاتی منحصر به فرد در عرصه اینترنت اشیا صنعتی، به جامعه صنعتی کشور ارائه نماید
با درود و آرزوی موفقیت روزافزون برای همه فعالین تولید صنعتی ایران
ناصر اشجاری- مدیرعامل